Sign In

Blog

En son yazılar
Asansör Servisi – Bakım Hizmeti

Asansör Servisi – Bakım Hizmeti

Apartmanlarda ve iş yerlerinde asansörler sıklıkla kullanılmaktadır. Özellikle üst katlarda oturan ya da iş gören kişiler ile kurumlar için asansörlerin hayati bir öneme sahip olduğunu söylemek gerekir. Ancak kimi durumlarda asansörler ile ilgili olarak sorunlar yaşanabilmektedir. Yaşanan sorunların ise bir an önce çözülmesi lazım gelmektedir. Maddi ve manevi kazaların oluşmaması adına bakımının ve tamirinin düzenli aralıklarla yapılması yasal zorunluluktur. Konu bazında apartman sakinleri veya iş yeri sahipleri kaliteli, kurumsal ve işini profesyonel şekilde yapan bir asansör firması arayışına girmektedir. Ancak bunun için daha fazla arayışa girmelerine gerek yoktur. Çünkü güvenilir asansör tamiri hususunda bizi tercih edebilirler. Çünkü biz bulunduğumuz bölgede işimizi kurumsal ve kaliteli bir şekilde yapmaktayız. Bu da müşterilerimizin devamlı olarak firmamızı tercih etmesine vesile olmaktadır.

Asansör Tamir ve Bakım Aşamalarımız

Hizmetlerimizi iki başlık altında ayırmak mümkündür. Bunlardan ilki olarak bakım hizmetini söyleyebiliriz. Bilindiği üzere asansörlerin yıllık ve aylık olarak bakımlarının gerçekleştirilmesi mecburidir. Bu bakımdan firmamıza başvurarak asansörlerinizin yıllık veya aylık bakımlarını yaptırabileceğinizi belirtmek istiyoruz. Özellikle kaliteli asansör bakımı firması olarak hem aylık hem de yıllık asansör bakımlarınızı titizlikle yerine getiriyoruz.

Aylık bakım hususunda ilk olarak asansörün iç ve dış ayarlarına bakmaktayız. Bir aylık süreçte çalışma performansıyla alakalı herhangi bir problemin oluşup oluşmadığını tespit etmekteyiz. Tespit aşamalarımızda ise kaliteli ekipman kullanmakta olduğumuzu hatırlatmakta yarar görmekteyiz. Bundan ayrı olarak yıllık bakım hizmetimizin içeriği ise biraz daha farklıdır.

Asansörün geride bırakılan bir yıllık süreçte kapsamlı bir analizini yapmaktayız. Bu analiz esnasında asansörün halatlarını da kontrol etmekteyiz. Halatların gevşememesi ya da paslanmaması adına yıllık bakım işlemimiz sırasında gerekli güçlendirme çalışmalarını yapmaktayız. Böylece asansörünüzü uzun yıllar sıkıntısız şekilde kullanabilmenize olanak sağlamaktayız.

Bakım işlemlerimizden ayrı olarak asansörlerin tamiri konusunda da bize güvenebileceğinizi bilmelisiniz. Can ve mal kayıplarının yaşanmaması adında kesinlikle baştan savma iş yapmadığımızı unutmamalısınız. İnsan hayatı söz konusu olduğundan ötürü tamir işlemlerimizi belli bir plan ve program dahilinde tamamlıyoruz. Bu nedenle de asansör tamiri hususunda bir marka haline geldiğimizi de bilmelisiniz.

Asansör tamiri noktasında sorun çıkarma ihtimali bulunan birçok vardır. Kimi durumlarda halatlar kimi durumlarda ise dijital kısımlar asansörün istenilen seviyede çalışmasına engel olabilmektedir. Biz uzman ekibimiz ve kaliteli tamir ekipmanlarımız ile sorunun nereden kaynaklandığını kısa bir ön çalışmanın ardından anlamaktayız. Sonrasında ise çözüm aşamasına geçmekte olduğumuzu söyleyebiliriz. Tamir aşamasında gerekli işlemleri sırasıyla dikkatli bir şekilde uygulayarak asansörünüzü hizmete tekrar sunmaktayız. Ayrıca tamir etmiş olduğumuz asansörlerinize iki yıllık bir garanti vermekteyiz. Bu süre zarfı içerisinde asansörleriniz ile ilgili bir sorun çıkması halinde bize tekrardan başvurabilirsiniz. Asansörlerinizi tekrardan bakıma almakta ve tamir işlemlerini ücretsiz bir şekilde halletmekteyiz.

Asansör Tamiri Fiyatlarımız

Vermiş olduğumuz kaliteli asansör tamiri hizmeti neticesinde müşterilerimizden oldukça cüzi rakamlar talep etmekteyiz. Bu nedenle müşterilerimizin firmamıza sonuna kadar güvenmesini arzu ediyoruz. Ayrıca piyasada ufak bir araştırma yapmaları halinde firmamızın hem hizmet kalitesi hem de fiyat anlamında ne kadar uygun olduğunu görme şansına sahip olacaklardır. Fiyatlarımız ve hizmet detaylarımız ilgili bilgi almak için ise çeşitli yollardan bize ulaşabilirsiniz.

Asansör Tamiri İçin Bize Ulaşın

Bulunduğumuz bölge içerisinde tamir talebi oluşturmak için bizimle iletişime geçebileceğiniz bazı yollar bulunmaktadır. İlk olarak telefon numaralarımız üzerinden bizi arayabilirsiniz. Bu sayede tamir veya bakım için de bilgi ve randevu alma şansını yakalamış olacaksınız. Ayrıca asansör bakımı, iç temizliği gibi konularda bilgi almak için ise web adresimizin bilgilendirme kısımlarını okuyabileceğinizi hatırlatmak gerekir. Bununla birlikte yine web adresimizde yer alan bilgilendirme ve iletişim formunu kullanarak da taleplerinizi, görüşlerinizi veya önerilerinizi bize ulaştırabilirsiniz. Formu doldurup göndermenizin ardından en kısa süre içerisinde sizinle iletişime geçeceğimizi bilmenizi istiyoruz.

Asansör Tamirinde Güvenin Adresi

Tamir ve bakım işlemleri hususlarında güvenilir bir asansör firması baktığınızın bilincindeyiz. Bu nedenle siz de farkı görmek için bizi tercih edebilirsiniz. Ayrıca asansörlerinizdeki sorunları kökten çözeceğimizi de bilmelisiniz. Bundan ayrı olarak çevrenizde bulunan kişilere veya kurumlara bizden bahsederek hizmet ağımızı genişletmemizi ve daha iyi bir servis imkanı sunmamızı sağlayabilirsiniz.

servisci

servisci

View all posts by servisci

Türkiye'nin Servis Listesi Rehberi

Related Posts

Bir yanıt yazın