Sign In

Blog

En son yazılar
Bahçelievler Vaillant Servisi

Bahçelievler Vaillant Servisi

Bahçelievler Vaillant Servisi, kombi tamiri ile bakım ve onarımı hizmetleri çerçevesinde Vaillant kombinizin çalışma performansını artıracak uygulamalarda bulunur. Bu uygulamalar aynı zamanda kombinin kullanım ömrünü de uzatmaktadır.

Vaillant kombi modellerinde görülen arızaları kısa sürede tespit eden servisimiz, profesyonel servis personelleriyle kısa sürede arızayı gidermektedir.

Bahçelievler Vaillant Servisi Hizmetleri

Vaillant kombi modellerinde kullanım süresine ve kombi bakımlarının ihmali ile yanlış kullanıma dayanan bir çeşitli arızalar görülebilmektedir. Özellikle uzun zamandır kullanımda olan kombilerde arıza görülme olasılığı da artış göstermektedir.

Vaillant Kombi arızalarının genelini ise yedek parça kaynaklı sorunlar oluşturmaktadır. Yedek parça sorunu ile karşılaşıldığında, eğer mümkün ise yedek parçanın onarımı sağlanır.

Ancak en kesin çözüm yedek parçanın değiştirilmesidir. Vaillant Servis Bölgeleri arasında bulunan Bahçelievler Vaillant servisi, yedek parça onarım ve değişimi konusunda garantili hizmet sunmaktadır.

Bahçelievler Vaillant servisi kombi arızaları dışında bu arızaların önlenebilmesi için kombi bakımı hizmeti de vermektedir. Kombi bakımının özellikle kombinin yoğun kullanıldığı kış ayları gelmeden yapılması tavsiye edilir.

Bakım işlemi sırasında kombi filtreleri ve diğer tüm parçalar özenle temizlenir. Kombinin toz ve kirlerden arındırılması tıkanmalara ve toz birikmesinden dolayı oluşabilecek parçaların arızalanmasına mani olmaktadır. Kombi bakımından verim alınabilmesi için Vaillant kombi servisi tarafından düzenli olarak yılda en az bir kere yapılması önemlidir.

Vaillant Servis Bahçelievler bölgesinde ayrıca petek temizleme işlemlerini de son teknoloji yöntemler ve en uygun ilaçlar ile uygulamaktadır.

Petek temizlemede en uygun ilaçlar asidik olmayan kimyasallardır. Asit içeren kimyasalların kullanımı radyatörlerinize ve tesisatınıza kalıcı zararlar verebildiğinden tehlike arz ederler.

Bahçelievler Vaillant Servisi Fiyatları

Vaillant servis fiyatları Bahçelievler semtinde de diğer servis bölgeleri ile aynı tarifeleri uygulamaktadır. Bahçelievler Vaillant Servisi hızlı ve güvenilir servisin yanı sıra servis fiyatlarının uygunluğunu da korumakta ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

 Yaz aylarında kombi bakımı işlemi oldukça indirimli fiyatlardan uygulanmaktadır. Bunun dışında kombi bakımı ve petek temizleme işlemlerinin birlikte uygulandığı ikili indirim kampanyaları da yapılmaktadır.

servisci

servisci

View all posts by servisci

Türkiye'nin Servis Listesi Rehberi

Related Posts

Bir yanıt yazın