Sign In

Blog

En son yazılar
İstanbul Kombi Bakım Servisi

İstanbul Kombi Bakım Servisi

Eğer kombilerinizde ısı kaybı ve kritik devre basınç kaybı yaşıyorsanız İstanbul Kombi bakım merkezimize ulaşarak detaylı bilgi alabilir ya da İstanbul Kombi bakım merkezini çağırabilirsiniz.

İstanbul Kombi Bakım Merkezi

  İstanbul Kombi bakım merkezimiz kombinizin tesisat su hacmi ve genleşen su miktarını ilk kullanımda sizler için ayarlar. Ayrıca İstanbul Kombi bakım merkezimiz sizlere kombinin gaz tesisatı montajını yapar. Bizim İstanbul Kombi bakım merkezimiz gaz hattınıza özel bir doğalgaz borusu takarak gaz hattınızı hazırlar ve gaz tesisatınızın sızdırmazlık kontrollerini yapar.

Kombileriniz İstanbul Kombi bakım merkezimizdeki eğitimli bayi ustaları tarafından monte edilerek sizlere sunulur

    Kombilerinizin radyatörleriyle ilgili İstanbul Kombi bakım merkezi kombi bakımında teknik bilgiler:
İstanbul Kombi bakım merkezimizce kombi bakımlarınız uzman kişilerce yapılmalıdır. Evinize İstanbul Kombi bakım merkezi diyerek gelecek olan kişilerin yetki belgeleri olmalıdır. Kombinin arıza tespitinde, kombi kullanıcısına kombi arıza hakkında bilgi verilmelidir.


Eğer kombileriniz sökülmeden arıza giderilemeyecek bir durumdaysa,  yine kullanıcının onayı alınıp kombi sökülerek İstanbul Kombi bakım merkezimize götürülerek kombinizdeki  arıza giderilir.
Kombi bakım servislerimize yedi gün yirmi dört saat kesintisiz olarak ulaşabilirsiniz veya web sayfalarımızı ziyaret ederek satın alan temsilcimizden yardım talep edebilirsiniz.

Alanında uzman alan kişi Temsilcilerimiz sizlerin sorularınıza en kısa sürede yanıt vermektedirler. İstanbul Kombi bakım merkezimizde siz değerli ziyaretçilerimizin karşılaştığı teknik problemlerde aletinizin çalışır hale getirilmesi benzer biçimde konularda yardımcı olmaktadır.

  • Kombilerinizin bakımlarını yaptırmak kombilerinizin ömrünü uzatır.
  • Kombinizin sizleri daha konforlu ve düzenli bir şekilde ısıtması sağlanmış olur.
  • Kombilerin kombi servisi kapsamı içine kombi tamiri, petek temizleme, yedek parçaların değişimi, kombi hizmetleri girmektedir.
  • Kombilerimizin teknik sorunlarına bireysel müdahalelerle giderebilsek de bazen bilgilerimiz bu konularda yetersiz kalmaktadır. Bu gibi durumlarda İstanbul Kombi bakım merkezimizden teknik destek almalısınız.
  • Kombilerinizin arızalarının giderilmesi ve farklı markalardaki kombilerin arıza çözümleri de İstanbul Kombi bakım merkezimiz tarafınca yapılabilmektedir

   Eğer kombiniz su akıtıyorsa veya arıza kodu gösteriyorsa, ateşleme yapmıyorsa İstanbul Kombi bakım merkezini arayarak kombi servisini çağırabilir veya detaylı bilgi alabilirsiniz.
Kombilerinize ortalama 6 ayda bir kombi bakımı yaptırmalısınız.

Kombi bakımınız için İstanbul Kombi bakım merkezini arayarak bakım yaptırabilirsiniz.
İstanbul Kombi bakım merkezlerimize yedi gün yirmi dört saat kesintisiz olarak ulaşabilirsiniz veya web sayfalarımızı ziyaret ederek İstanbul Kombi bakım merkezimizden yardım talep edebilirsiniz.

   Kombinizin Isı sensörleri profesyonel çalışanlarımız tarafından kontrol edilir ve bacanızın açık olduğundan emin olunur.
Kış aylarının soğuğundan koruyan bir cihaz olarak kombiler özellikle evlerde konfor sağlayan bir cihazdır ve düzenli olarak bakımlarını dükkanımıza gelip gerçekleştirmeniz cihazınızın daha da uzun süreli kullanılabilmesi ve uzun ömürlü olması bakımından büyük bir önem taşır..


Profesyon Kombi bakımı için adresinize gelip kombilerinizdeki arızaları inceler ve arızanızın sebeplerini tespit ederek arıza onarımlarını çok kısa bir süre içinde gerçekleştireceklerdir.
İstanbul Kombi bakım merkezlerimiz garanti süreci tamamlanmış olan ürünlerinize ilişkin uygun fiyattan hizmet almanıza yardımcı olabilmektedir

servisci

servisci

View all posts by servisci

Türkiye'nin Servis Listesi Rehberi

Related Posts

Bir yanıt yazın