Sign In

Blog

En son yazılar
Bursa Kombi Servisi

Bursa Kombi Servisi

Salihli kombi servisi olarak yaptığımız işler kombiyle alakalı olabilecek kombi bakımı, kombi arızası , kombi tamiri , kazanlar , kombi petek temizleme tüm bu noktada Salihli’nin ihtiyaçları karşılamak için yola çıktık kombiler farklılık göstersede

  • Bacalı kombi
  • Hermetik kombi
  • Yoğusmalı kombi

Kombiyle alakalı aklınıza gelebilecek bütün sorun ve problemlerinizi en iyi şekilde çözüme kavuşturuyoruz.

Yaşam kalitemizi artıran kombiler zamanla kullanımla alakalı olarak bazen istenmeyen şekilde bizi sıkıntıya sokabilmekte . Kullanım konusunda çokta bilinçli değiliz.

Genel olarak kombi kullanımı konusunda çoğu insanımız sorun yaşamakta .

Amaçlarımızdan bir taneside bu nokta da müşterilerimizi bilinçlendirmek web sitemizin menülerinde yer alan kombi alırken dikkat edilmesi gerekenler, kombi arıza kodları , niçin kombi bakımı yapılması gerekler gibi bir çok noktada bilgi vermektedir.

Kombiler doğru kullanımla %30 lara varan tasarruf sağlayabilmektedir. Kombi servis i olarak bakımlarını ne kadar önemli olduğunu yapılması halinde daha az fatura gelmesi , daha uzun kullanım sağlaması ve oluşabilecek arızalarında önceden önüne geçilebilmektedir.

Kombiler bir çok parçadan meydana gelmektedir. Devir daim pompası , fan ,brölür , ana eşanjör, plaka eşanjör , brülör , yanma odası , prosestat , elektronik kart, uç yolu vana , su basma vanası sensörler , bunlar zamanlar arıza verebilmektedir.

Maliyeti küçük olanlar olabildiği gibi kart arızası da yüksek maliyete de ulaşabilmektedir.

Kombi genel olarak korkulacak bir değildir. En basit olarak belirtmek gerekirse su basıncının düşmesinde bile arızaya geçip çalışmamaktadır.

Lakin bazı noktalarda dikkat edilmesi gerekler ise özellikle bacalı kombiler kombi gaz bağlantılarıdır her ne güvenlik olarak gelişmiş bir cihaz olsa  da bacalı kombiler de itici güç olan fan olmadığı için bacanın çekmesiyle alakalı , bağlantı aparatını delik olup olmamasıyla ,bacanın tıkalı olmasıyla gaz bağlantısın gevşemesiyle alakalı olarak insanlarımız tehlike düşebilmektedir.

Kendinizin ve ailenizin güvenliği için gaz alarmı , bacalı kombilerde baca temizliği , baca çekişini mutlaka kontrol edilmesini tavsiye ediyoruz

Gaz her ne kadar kokusuz olsa  da fark edilmesi için içine koku eklenmektedir.

servisci

servisci

View all posts by servisci

Türkiye'nin Servis Listesi Rehberi

Related Posts

Bir yanıt yazın