Sign In

Blog

En son yazılar

Ford Servislik Hizmeti

Ford alt yapısında çalışan birçok servis mevcut. Üstelik bu servisler her ilde hizmet sunar. Ford alanında sizlere belli bir garanti süreci sunulur. Bu garanti süreci içinde araç ile ilgili olan her türlü işlem tamamen servise aittir. Ancak garanti süreci dışında da istenilen süre zarfında servisten gerekli yardım alınabilir. Özellikle servis alt yapısında çalışan birçok yetkili kişi mevcut. Bunlar araç ile ilgili gerekli olan eğitimlerden geçerek sizlere yardımcı olur. Araçlar emin ellerde olacak şekilde işlemden geçer. Servis olduğu için belli bir süre size tanınır. Servis tarafından iletilen süre ne ise o süre zarfında araç servisten çıkar. Her hangi olumsuz bir durum olması halinde de gerekli dönüş anında yapılır. Kısa süre içinde araç ile ilgili olan teknik tüm bakımlar yapılmış olunur. Araçlar ile ilgili aklınıza gelecek olan her türlü sorun için servislerden yardım alabilirsiniz. Bu alanda sayısız birçok ford yetkili servisi mevcut. Üstelik zamanınızı harcamadan anında araç servisten çıkar.

Ford Servisi ile Bakım ve Onarım

Ford servisi ile gerekli olan tüm bakım ve onarım işlemleri itina ile yapılır. Bakım genel olarak yıllık periyotlara ayrılır. Yani bir aracın yıllık zamanları baz alınarak bakıma ihtiyacı vardır. Bu durum aracın uzun süreli kullanımı için de gereklidir. Ford servisi bu konuda size yardımcı olur. Anlık olacak şekilde sizlerle iletişim sağlanır. Bakım ve onarım işlemi alanında usta olan kişiler tarafından uygulanır. Bu alanda bakım ve onarım işlemi aracın genel yapısına da bağlıdır. Yani aracın genel sağlık durumu da buna bağlı olarak değişkenlik gösterir. Ancak yıllık beli bir zaman dilimi içinde her araç bakıma ihtiyaç duyar. Bakımdaki aracın her detayı kontrol altına alınır. Gerekli olan incelemeler teknik bir bilgisayar ortamında yapılır. Bu alanda inceleme yapıldıktan sonra en ufak bir sorun bile anında ortaya çıkar. Mevcut olan teknik arama sonucunda araç içindeki tüm sorunlar daha kolay bir şekilde onarılmış olacaktır. Teknik servis bu alanda size anında yardımcı olur.

Ford Servisi ile Teknik Eleman

Ford servisi ile birlikte teknik elemanlar size yardımcı olur. Bu alanda sizlere yardımcı olacak birçok usta ve yetkin olan kişiler mevcut. Teknik alt yapısı ile birlikte sizlere donanımlı birçok kadro yardımcı olur. Ford yetkili servisi uzman olan bir kadro ile çalışma sergiler. Bu sayede en arızalı olan araçlar bile kısa süre içinde anında onarılır. Üstelik bu alanda lisanslı çalışan birçok kişi sizlere hizmet sunar. Bir araçta mevcut olan en küçük sorun daha sonra büyük bir sorun haline dönüşebilir. Bunun önüne geçmek için anında yetkili ve donanımlı olan bir servisten yardım almak gerekir. Özel Ford servisi ile bu alanda en yetkin ve donanımlı olan servisler arasında yer alır. Bu alanda sizlere anlık yardımcı olunur. Hızlı bir işlem ağı ile pratik bir şekilde işlem yapılır. Profesyonel bir kadro ile birlikte sizlere yardımcı olunur. Bu sayede aracınızı daha uzun süreli ve garantili olacak şekilde kullanmış olursunuz.

Ford Servisi ile Garantili Kullanım

Garantili bir araç kullanımı ile aracınız sizlere sunulur. Bu alanda yapılacak olan her bir işlem için sizlere daha önceden bir garanti belgesi sunulur. Bu belge etrafında aracınız kontrol edilir ve onarılır. Araçta mevcut olan tamirat ve değişim işlemleri içinde yine servisten yardım alınabilir. Yani tekerlek değişimi içinde servis sizlere yardımcı olur. Araç için her hangi bir ürün değişimi olacağı zaman da yine servisten yardım alınabilir. Buna örnek olarak tekerlek değişimi verilebilir. Üstelik bu alanda kullanılacak olan her bir malzeme de birinci sınıf bir kaliteye sahiptir. Böylece sık sık ürün değişimi durumu da söz konusu olmaz. Her türlü işlem yapıldıktan sonra ise araç son bir kez olacak şekilde kontrol edilir. Gerekli olan kontroller son ana kadar yapılır. Tüm işlemler yapıldıktan sonra da araç tarafınıza teslim edilir. Siz de gerekli olan tüm kontrolleri yapıp aracı aynı şekilde teslim alırsınız. Tüm bunlar garanti çerçevesi etrafında sunulur. Böylece aracı uzun süreli olacak şekilde kullanma imkanı elde edersiniz. Daha sonra oluşacak olan her hangi bir teknik arıza için de dönüş anında sağlanır. Bu alanda 7/24 açık olan bir iletişim kanalı vardır. Bu kanal aracılığı ile anlık iletişime geçip sorunu dile getirebilirsiniz. Uzun süreli ve güvenli bir araç kullanımı için ford yetkili servisi size hizmet sunar.

servisci

servisci

View all posts by servisci

Türkiye'nin Servis Listesi Rehberi

Related Posts

Bir yanıt yazın