Sign In

Blog

En son yazılar
Kombi Arıza Servisi

Kombi Arıza Servisi

Kombi servisi Kombi arıza servisimiz kapsamında kombi tamirleri peteklerin temizleme uygulaması yedek parça değişimleri ve kombi bakım hizmetleri yapan kombi arıza servisi şirketimiz TSE hizmet yeterlilik belgelerini taşımaktadır.

KOMBİ ARIZA SERVİSİ

  Profesyonel teknik servis ve kombi arıza servisi hizmeti veren firmamız müşterilerimizin memnuniyetini kazanarak müşteri memnuniyetini ilk planda tutmaktadır. Kombilerin tamiri ve kombi bakımıyla ilgili etkili kombi arıza servisi ve teknik servis desteği sunan şirketimiz ikinci el kombilerin satışlarını ve arıza servisliğini de yapmaktadır. Bazı durumlarda kombilerde meydana gelebilen arızaların giderilmesi oldukça masraflı olabilmektedir.

Bunun gibi durumlarda kombi arıza servisimiz müşterilerine ekonomik fiyatlarla ikinci el kombi servisi ve satışı yapmaktadır. Petek radyatörler Kombilerinizin verimlerini arttırmak ve peteklerin her bölümlerinin eşit şekillerde ısınmasını sağlamak amacıyla peteklerin temizlenmesi uygulamasına ihtiyaç vardır.

   Kombi bakım uygulamaları kapsamında peteklerin temizliği işlemlerini de yapan kombi arıza servisimiz peteklerinizin düşük ısıda dâhil yüksek sıcaklık vermesini sağlamaktadır.

Yoğuşmalı kombilerin fan tamirleri düşük ısılarda yüksek sıcaklık sağlandığı için tercih edilen yoğuşmalı kombiler için fan tamirleri hizmeti veren kombi arıza servisimiz arızalı fan motorlarını kısa sürelerde onarmakta ve yoğuşmalı kombi modellerinin yüksek performanslarda çalışmasını sağlayacak uygulamalar yapmaktadırlar.

Kombinin teknik bilgileri Kombilerde sıcak suların basınçları ya da teknik ayarlamalarında bazı sorunlar meydana gelebilmektedir. Basit olan teknik arızalar bireysel müdahalelerle giderilebilmektedir.

   Bazı durumlar karşısında kombilerin resetlenmesi ya da su basıncının ayarlanası kombilerin eski hallerine dönmesini sağlar. Ancak kombi resetleme tuşu ya da su basınç ayarları her kombide farklılık gösterebilir. Kombi arızalarının kodları hakkında detaylı bilgiler almak için kombi arıza servisi sayfamızdan bilgi alabilirsiniz.

Kombiler için şikâyetler Kullandığınız kombilerin markaları ya da modelleri ile ilgili şikâyetlerinizi kombilerinizde yaşadığınız sorunları veya da kombi arıza servisleri hakkında değerlendirmelerinizi “kombi şikâyetler” bölümüne yazarak ve paylaşarak diğer müşterilerimizin de yazdıkları şikâyetleri okuyarak kombiler hakkında dikkat etmeniz gereken hususları hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Kombi arızaları formları Kombilerinizde meydana gelen arızalar ya da ısıtma problemleriyle ilgili kombi arıza servisimizden bilgiler alabilirsiniz.

  Ayrıca kombilerin servis ücretleri veya kombi bakım uygulamaları ve kombi tamirleriyle ilgili bilgiler almak için “arıza Formu”nu doldurarak kombi arıza servisimizin sizlerle iletişim kurmasını sağlayabilirsiniz.

Servisler Kombilerin servisleri arıza ve kombilerin bakımları için gerekli olmalarıyla birlikte ısıtma sistemleri kombi kullanılan tüm yerlerde senede en az bir kere kombi servislerinden hizmetler alınmalıdır. Kombilerin arıza durumlarında kombilerin normal şekillerde çalışmalarını sağlayan kombi arıza servisleri yetersiz ısıtmalar, doğalgaz tasarrufu ve enerjilerin daha da verimli kullanılması için de hizmetler verebilmektedir.

Kombi arızaları Kombilerinizin arızaları genelde kombilerin kullanıldığı sürelere göre paralel bir şekilde artmaktadır. Yani kombiniz ne kadar yaşlanırsa arızaları da o derece artar. Bu noktada nitelikli olan bir kombi arıza servisi tarafından hizmetler almak arızalanma sıklığını azaltacaktır.

servisci

servisci

View all posts by servisci

Türkiye'nin Servis Listesi Rehberi

Related Posts

Bir yanıt yazın