Sign In

Blog

En son yazılar
Vaillant Kombi Servisi

Vaillant Kombi Servisi

Vaillant Kombi Servisi olarak Vaillant marka tüm kombi modellerinin bakımı ve her türlü kombi arızalarının giderilmesi konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Vaillant Servis; Vaillant kombi arızaları, kombi bakımı ve petek temizliği garantili bir şekilde uygulanır. 

Vaillant servis farkı ile yaptırmış olduğunuz kombi bakımı garantili bir hizmet olarak karşınıza çıkar. Bunun anlamı kombi bakımı yaptırdıktan sonra doğabilecek vaillant kombi arızaları kapsamında cihazınız garanti altındadır ve böyle bir durumda bizi çağırdığınızda servis ücreti ödemezsiniz.

Ayrıca bakım ve onarım işlemleri sırasında yapılan parça değişimlerinde de değişen parçalar yine bir yıl geçerli olmak kaydı ile vaillant servis garantisi altındadır. 

Vaillant Servis İle Nasıl İletişim Kurabilirim?

İletişim sayfamızdaki bize yazın formunu doldurarak ya da temsilcimiz online ise doğrudan site üzerinden yazarak destek alabilirsiniz. Çağrı merkezimize bıraktığınız servis kaydınız size en yakın ekibe iletilerek en kısa sürede adresinize ulaşılması sağlanır.

Vaillant Kombi Servisi kombi bakımı ve vaillant kombi arızaları onarımı işlemleri dışında petek temizleme, yedek parça hizmetleri de vermektedir.

Petek temizliği son derece hassas bir konudur. Amatörce ve hatalı yapılan bir işlem sonucunda peteklerde kısa süreli bir açılma olsa da akabinde hemen yeniden tıkanmalar görülebilir. Daha da kötü bir sonuç olarak asidik kimyasallar kullanılarak yapılan bir temizleme işleminin ardından petekleriniz de aşınma ve delinmeler oluşur.

Bu durumda radyatörleriniz su akıtabilir. Böyle bir durumda hasar gören peteğin değiştirilmesi size çok daha fazla maliyet çıkarabilir. Vaillant servis olarak yaptığımız petek temizliği işleminde kesinlikle asit içeren kimyasal ilaçlar kullanılmamaktadır.

Uzman ekiplerimiz bilinçli bir uygulama ile peteklerdeki tıkanma sorununu en doğru şekilde müdahale ederek çözmektedir.

Vaillant Kombi Servis Bölgeleri Nerelerdir?

Vaillant kombi servis bölgeleri İstanbul’un tüm ilçelerini kapsamaktadır. İstanbul Bahçelievler başta olmak üzere Avrupa ve Anadolu yakasında bulunan tüm ilçelere gezici servis aracı ile hizmet vermektedir. 

Bahçelievler Vaillant Servisi ana merkezimizdir. Tüm ilçelere gezici araçlarımız ile kısa sürede donanımlı ekipler gönderebilmekteyiz.

Vaillant marka kombinizin bakımını özellikle kış ayına girmeden önce Vaillant Kombi Servisi garantisi ile yaptırmalısınız. Bu işlem kombinizin uzun ömürlü olması ve doğal gaz faturanızda tasarruf edebilmeniz için önemlidir.

Bakımı yapılmayan kombiler yüksek performansta çalışabilmek için daha fazla enerji tüketmek zorunda olduklarından bakım masrafından daha fazla fatura gelmesine sebep olurlar.

servisci

servisci

View all posts by servisci

Türkiye'nin Servis Listesi Rehberi

Related Posts

Bir yanıt yazın