Sign In

Blog

En son yazılar
Demirdöküm Kombi Servis Hizmeti

Demirdöküm Kombi Servis Hizmeti

Doğalgazların ülkemize gelmesiyle sunulan çevre dostu yapı ülkemizin geleceği için önemli faydalar sağlamıştır. Firmamız demirdöküm kombi servisi olarak demirdöküm marka kombilerinizin her türlü sorun ve arızaları, bakımlarını yaparak sizlere hizmet vermektedir.

Demirdöküm kombileriniz için demirdöküm kombi servisimiz kombinin kurulacağı mekan hacmini, havalandırma durumunu, baca durumunu ayarlayarak sizlere en doğru şekilde kurulum yapar.
Eğer kombilerinizde ısı kaybı ve kritik devre basınç kaybı yaşıyorsanız kombi servisimize ulaşarak detaylı bilgi alabilir ya da demirdöküm kombi servisini çağırabilirsiniz.


   Cihazınızın modeli ve ateşleme şekliyle ilgili farklılıklar ortaya çıkabilir. Bununla alakalı sorunlarınızda demirdöküm kombi servisimizi arayabilirsiniz.
Demirdöküm kombi servisimiz kombinizin tesisat su hacmi ve genleşen su miktarını ilk kullanımda sizler için ayarlar. Ayrıca kombi servisimiz sizlere kombinin gaz tesisatı montajını yapar. Bizim demirdöküm kombi servisimiz gaz hattınıza özel bir doğalgaz borusu takarak gaz hattınızı hazırlar ve gaz tesisatınızın sızdırmazlık kontrollerini yapar.


Isıtma ve kullanım sıcak su devresi montajı demirdöküm kombi bakım servisimizce yapılır. Kombinizin sıcak su devresini bulaşık ve çamaşır makineleri gibi cihazlarda kullanacaksanız bunu demirdöküm kombi servisimize ayrıca bildirmelisiniz ki demirdöküm kombi kombi servisimiz bu duruma uygun musluk bağlantıları ekleyecektir.

Demirdöküm Kombi Servisi


   Kombileriniz demirdöküm kombi servisimizdeki eğitimli bayi ustaları tarafından monte edilerek sizlere sunulur.
Demirdöküm kombi bakım servisimizin ücretsiz keşifleriyle dairelerinizi inceleterek sizlere uygun cihaz tipini belirleyelim.


Yoğuşmalı kombi seçimi yaparken demirdöküm kombi servisimizden bilgi alabilirsiniz. Kombi alırken kombilerinizi yetkili firmalardan veya bayiliklerinden alınız ve kombi montajınızı demirdöküm yetkili servisine yaptırınız çünkü demirdöküm kombi bakımı elemanları bu konuda özel olarak eğitilmişlerdir.
Kombilerinizin radyatörleriyle ilgili demirdöküm kombi servisinde bakımında teknik bilgiler:


    Kombilerinizi dilediğiniz ayarda tutabilirsiniz. Kısık derecede kullanmak cihazınıza zarar vermez.
Kombilerinize yılda en az bir defa mutlaka demirdöküm kombi bakım servisimize bakım yaptırmalısınız.
Kombi su basıncı 1,5 seviyede olmalıdır.
Kombilerinizde meydana gelebilecek olan sorunlarda teknik destek sonucu giderilemiyorsa sakın cihazınıza dokunmayın ve demirdöküm kombi servisimizin gelmesini bekleyin.
Radyatörlerinizin verdikleri ısıdan memnun değilseniz kaloriferleriniz demirdöküm kombi bakım servisimize temizlettirin.
Isınamıyorsanız radyatörlerinizi demirdöküm kombi bakım servisimize kontrol ettirmelisiniz.

Demirdöküm petek temizlenmesi.


   Peteklerin içlerinde bulunan havayı almak için peteklerin yan üst kısmında bulunan prüjörü gevşeterek bir miktar su çıkartabilirsiniz ama bu işlemi yapamayacaksanız demirdöküm kombi servisimizi arayarak teknik personellerimizden yardım talep edebilirsiniz.
Eğer ki kombileriniz arızalanırsa demirdöküm kombi bakım servisine ulaşarak kombi arızalarınızın giderilmesini sağlayabilirsiniz.


Aldığınız kombilerin nasıl kullanılacağını demirdöküm kombi bakım servisimize sorarak bilgi alabilirsiniz.
Demirdöküm markalı kombileriniz için demirdöküm kombi servisimiz yerinde arıza tespit, bakım ve onarım hizmetleri sağlamaktadır. Tüm demirdöküm markalı kombileriniz için demirdöküm kombi servisimizi haftanın 7 günü arayabilirsiniz. Demirdöküm kombi bakım servisimiz tüm demirdöküm markalı kombileriniz için tüm ilçelere en kısa sürede teknik hizmet sağlayarak alanında uzman teknisyenleriyle en etkili çözümleri sizlere üretmektedir.


Sizin için demirdöküm kombi bakım servisimizde uzman teknisyenlerimiz tarafından cihazınıza en kısa sürede hızlıca müdahale ederek size soğuk kış günlerinde ısı kaybı olmadan cihazınızı kullanmaya devam etmenize olanak sağlar.


  Unutmamalısınız ki doğalgazla çalışan cihazlarınızda oluşabilecek arızalar için gerekli olan tüm müdahaleler ısıtma ve soğutma alanlarında uzman demirdöküm kombi  bakım servisi uzman teknisyenler tarafından yapılmalıdır. Aksi durumlarda yanlış müdahaleler hem cihazınıza hem de geri dönüş olmayan sorunlara sebep olabilerek hem de can güvenliğinizi riske sokabilir.
Demirdöküm servisimizi Kombi Bakımı, Kombi Arızası, Kombi Arıza Kodları, Kombi Teknik Servisi, Kombi Yedek Parça, Şofben Servisi, Şofben Arızası, Şofben Teknik Servisi gibi durumlarda arayarak hizmet alabilirsiniz.
1 yıl garanti, uzman teknisyenler ve haftanın 7 günü servis imkanıyla demirdöküm kombi servisimiz hizmetinizde.

servisci

servisci

View all posts by servisci

Türkiye'nin Servis Listesi Rehberi

Related Posts

Bir yanıt yazın