Sign In

Blog

En son yazılar
Eca Kombi Servisi Hizmeti

Eca Kombi Servisi Hizmeti

Eca servisimiz sizlere tüm ilçe ve semtlerine hizmet vermektedir. Eca marka kombileriniz bizlere tamir ettirebilirsiniz. Eca servisi olarak yapmış olduğunuz bakım ve tamirlerde değiştirilen parçalara 1 yıl güvence veriyoruz.

ECA Kombi Servisi

Profesyonel işçiliğimiz ve garantili parça değişimimiz ile hizmet verirken önceliğimizden birincisi kombilerinin sağlıklı çalışmasıdır.
 
Eca servis Kombi Bakımı ve Döşem Temizliği
  İlimizde Eca marka tüm kombilerinizin tüm bakımlarını özenle yapmaktayız. Kombilerinizin yıllarca bakımsız olarak çalışması kombilerinizin gaz tüketimini arttırdığı için mutlaka senelik periyodik bakımlarını yaptırmış olunuz.


Yıllık periyodik bakımlar kombilerinizin daha verimli ve daha tasarruflu çalışması için önemli iken petek temizliği de en az kombi bakımı kadar önemlidir. Petek temizlikleriniz en fazla 5 yılda bir yapılmalıdır. Eca servisi kombi bakımı olarak petek temizliğinizde özel ilaçlar ile tarafımızdan yapılmaktadır. Eca marka tüm kombilerin tamiri, bakımı ve petek temizliği tarafımızdan garantili olarak yapılmaktadır.

7 X 24 Çağrı Merkezi
Eca Servis
i olarak müşterilerimizden 7 gün 24 saat alınan onarım çağrı kaydıyla her türlü aksaklığa ön teşhisi koymaktadır. Bu sayede siz müşterilerimize daha da sağlıklı çözümler sunabilmekteyiz.
Donanımlı enstrümanlar
Eca Servis araçlarımızda ihtiyacınız olabilecek yedek parçalarınızın neredeyse hepsini bulundurarak, cihazlarınızı evlerinizde veya iş yerinizde onarımlarını gerçekleştirerek en hızlı çözümleri sağlamaya çalışmaktayız.
Teknolojik Altyapı
İlerleyen teknoloji ile sektörde yeni cihazların, aletlerin, eşyaların ortaya çıkmasını elde etmiştir. Eca Servis firmalarımızın tümünde bulunan uzman personellerimiz ilerleyen teknolojileri yakından incelerler ve kendilerini düzenli bir şekilde geliştirirler.

Eca Kombi Servisi


1 Yıl güvence


Eca Servisleri olarak bakım ve onarım hizmetlerini yapmış olduğumuz Eca markalı cihazlarınıza verilen hizmetler ve değiştirilen yedek parçalar firmamız tarafınca bir yıl boyunca garantilidir.

Hızlı Servis Hizmeti
Cihazınız arızalandığı anda çağrı merkezimizi aramanız yeterlidir. Hızlı çözüm için arayacağınız çağrı merkezimiz sizlere en yakındaki Eca servis firmalarına ulaştıracaklardır.


Uzman Teknisyenler
Eca Servis
 personellerimiz Eca markalı cihazlar konusunda uzman kişilerdir. Bilgili ve donanımlı olmaları yardımıyla önceki zamanlarda yaşadıkları problemlerin karşısında daha seri çözümler üreterek sorunları kolayca tespit edebilmektedirler.


ECA servisi tasarrufu, sağlığı, estetiği ve konforu bir arada sunan ürünleriyle sektörün lider markalarındandır.


Teknisyenlerimiz, kendini sürekli olarak yenileyerek teknolojiyi çok yakından takip eden ECA üreticileri tarafından eğitilerek siz değerli müşterilerimizin isteklerine en geç 1 gün içerisinde sorunsuz ve kesin bir çözüm sağlamak için hizmetinizdedirler.
Şirketimizin spesifik şekilde olarak yerine getirdiği işler şunlardır:

Tüm ECA servislerimiz ECA ürünlerine
•    Montaj ve Demontaj
•    Yıllık bakımları
•    Ürün arızalarının giderilmesi
•    Kalorifer hattınızın temizlenmesi
Hizmetlerimiz ile ilgili daha detaylı bilgi için Hizmetlerimiz sayfasına erişebilirsiniz.

İlimizde ikamet eden tüm ECA kombi kullanıcıları bizlere ulaşıp garantili teknik ECA servis hizmeti alabilirler.

servisci

servisci

View all posts by servisci

Türkiye'nin Servis Listesi Rehberi

Related Posts

Bir yanıt yazın