Sign In

Blog

En son yazılar
Kombi Bakım Servisi

Kombi Bakım Servisi

Kombilerin güvence süresi sanayi Bakanlığının belirlemiş olduğu gibi minimum iki yıldır. Ancak satıcı firmaların iki yıldan az olmamak şartıyla kendilerinin belirleyeceği garanti süreleri olabilir.

Kombilerin güvence Süresi ne kadardır?

   Kombi garanti süreleri cihazın montajından sonrasında yetkili servis tarafınca meydana gelen kontroller neticesinde devreye alımı yapılarak başlatılır.

Kombimin Bakımı iyi mi Olur?

Kombinizin sağlıklı çalışması için periyodik olarak cihazınızın bakımını yapmış oldurmanız gerekmektedir. Bu nedenle kombi bakım servisini sıksık olarak çağırmanız ve kontrol ettirmeniz gerekir.

   Tesisatta Tıkanma Olursa Kombim Bozulur mu?

Tesisatınızdaki tıkanıklıklar kombinize zarar vermemektedir. Tıkalı olan hattın ısı verimi düşer. Günümüzde devamlı olarak kullandığımız birden fazla elektronik eşya bulunuyor. Değişen teknolojinin gelişmesi ile beraber artık neredeyse her evde çok sayıda elektronik eşya bulunuyor.

Kombi bakımı yaptıracağınız kişiler nasıl olmalıdır?

   Kombi bakım servisi, kullanmış olduğunuz kombi markası arızaları hakkında bilgi sahibi olmalıdır. Arıza yahut bakım uygulamaları için hizmet veren kombi servisleri, kombinizdeki problemlerı iyi çözümleme edebilmelidir. Kombinizden kaynaklanan mekan ya da su ısıtma problemlerının giderilmesi için, kombi servisinin gerekli bilgiye haiz olması şarttır. Tahmin yürüterek uygulama meydana getiren servislerden hizmet alınmaması önemli bir noktadır.

   Ustalaşmış olmayan kombi  bakım servisi tarafından destek ve hizmet almamaya dikkat edilmelidir. Kombi bakım hizmeti yahut kombi arıza hizmeti alındıktan sonra imzalı servis kağıdı alınmalıdır. Yeterli ekipmanlara haiz olmayan kombi servisi tarafınca kombiniz üzerinde uygulama yapılmasına izin verilmemelidir. Kombinin parçalarını yahut aparatlarını değiştirme işlemleri esnasında kombi servisinden imzalı belge talep edilmelidir.

   Kombinizin Isı sensörleri kombi bakım Servisi tarafınca kontrol edilir ve bacanızın açık olduğundan kararlı olunur. Kombi bakım servisine yedi gün yirmi dört saat kesintisiz olarak ulaşabilirsiniz veya web sayfalarımızı ziyaret ederek satın alan temsilcimizden yardım talep edebilirsiniz. Alanında uzman alan kişi Temsilcilerimiz sizlerin sorularınıza en kısa sürede yanıt vermektedirler. Kombi bakım servisimizce siz değerli ziyaretçilerimizin karşılaştığı teknik problemlerde aletinizin çalışır hale getirilmesi benzer biçimde konularda yardımcı olmaktadır.

    Dilerseniz sizlerde hiç yorulmadan sadece bir telefonla vesilesiyle aletinizi garanti altına aldırabilirsiniz. Yetkili kombi Servisi Talep ve tüm işlemleriniz için bize ulaşın. Kombinizin bakımlarını bizlere kombi Servisimize yapmış oldurduğunuz takdirde eski olan kombilerinizin verimleri artacak ve yeni kombilerinizin ömürleri de uzayacaktır. Kombilerinizin ve tesisatlarınızın arızaları soğuk kış mevsimlerinin en soğuk günlerinde doğalgaz faturalarınıza yansımaz. Kombi bakım Servisimizce Bakımı yapmış olunan kombiler devamlı olarak arızalanma yapmayacakları için sizlere beklenmedik masraflar da çıkartmazlar.

   Şu demek oluyor ki Sonuç olarak daha azca doğalgaz faturasıyla daha da çok ısınırsınız. Kombilerinizin her hangi bir arıza durumunda ne olursa olsun kombi bakım Servisimizle iletişime geçerek oluşan arızalarınıza daha da büyümeden müdahale edilmesini sağlamanız gerekmektedir. Ustalaşmış kombi bakım servisimiz adresinize gelip kombilerinizdeki arızaları inceler ve arızanızın sebeplerini tespit ederek arıza onarımlarını ve bakımlarını çok kısa bir süre içinde yapacaklardır. Eğer ki arızanız ciddi ve büyük boyutlardaysa kombi bakım servisimiz aletinizi alarak daha ustalaşmış ekiplerin de müdahale etmesi için kombi servisi merkezimize getirerek gerekli olan tüm işlemleri tamamlatırlar.

servisci

servisci

View all posts by servisci

Türkiye'nin Servis Listesi Rehberi

Related Posts

Bir yanıt yazın